Oro filtrai

Dažų dalelių sulaikymas                                                Oro tiekimo filtrai                                      Aukštos temperatūros filtrai
 
 

Filtrai automobilių pramonėje

Kompanija AAF gamina daug įvairios produkcijos automobilių pramonei ir autoservisams.
 
  • Oro filtrai (Supply air filters)
Pirminiai ir tikslūs filtrai plačiai taikomi kondicionieriuose, kurie tiekia orą dažymo linijoms (žr. "Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos" - "Priešfiltriai"/"Tikslūs filtrai").
Šiame skyriuje taip pat rasite specialių lubinių filtrų su sintetine filtravimo medžiaga AmerTex ir aukšto efektyvumo "minipleat" filtrų automobilių gaminimo linijoms.
 


  • Aukštos temperatūros filtrai džiovinimo krosnims (High Temperature Oven Filters).
Ši sritis išsivystė nuo aukštos temperatūros filtravimo medžiagos ir kasetinių filtrų iki oro valymo sistemų, atitinkančių 35,000 klasę.
Aukštos temperatūros recirkuliaciniai filtrai VariCel HT, oro srautų sistemos, aukšto efektyvumo difuziniai filtrai VariCel II HT ir BioCel II HT yra šios filtrų klasės pagrindas.
 
  • Filtrai dažymo kameroms
Dažų dalelelių perteklius gali nusėsti oro ventiliacijose, ant variklių, kaitinamųjų sistemų. Taip pat šios medžiagos yra kenksmingos aplinkai. Kompanija AAF gamina filtravimo medžiagą PaintStop, kuri efektyviai sulaiko įvairias kenksmingas mežiagas, susidariusęs dažymo metu.